Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ясенево-Пільнівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04355869) був реорганізований і увійшов до складу Городенківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

рішення сесії алкоголь

 

Ясенево-Пільнівська сільська рада

Городенківського району Івано-Франківської області

Сьомого демократичного скликання

(двадцять восьма  сесія)

                                             

      РІШЕННЯ

 

від  26 листопада 2019 року                                                          село Ясенів-Пільний

№ 745-28/2019

 

Про встановлення обмежень

продажу пива( крім безалкогольного),

алкогольних, слабоалкогольних напоїв,

вин столових в с.  Ясенів-Пільний.

    З метою забезпечення прав та законних інтересів населення села Ясенів-Пільний, реалізації в селі державної політики щодо обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних  напоїв, визнання здоров’я людини найвищою соціальною цінністю, попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ясенево-Пільнівська сільська рада В И Р І Ш И Л А :

1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства, але окрім продажу у тарі на винос), на території села Ясенів-Пільний, з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Дія цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території с.Ясенів-Пільний, незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства. 

3. Доручити виконавчому комітету Ясенево-Пільнівської сільської ради, довести до відома всіх суб’єктів господарювання на території села Ясенів-Пільний  вимог цього рішення.

4.  Суб’єктам господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного),  алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими на території села Ясенів-Пільний, рекомендується інформувати споживачів про прийняття сільською радою даного рішення.

5. Виконавчому комітету Ясенево-Пільнівської сільської ради оприлюднити дане рішення  на офіційному сайті  Ясенево-Пільнівської сільської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань депутатської етики, законності і правопорядку.

                             Сільський   голова                                     Іван Струтинський


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *